ZAMEK Culture Centre

Warsztaty "Budowanie zespołu projektowego" / WSPÓŁDZIAŁANIE W KULTURZE 2021

Po wyłonieniu zwycięskich projektów z zakresu edukacji kulturowej do tegorocznej edycji "Współdziałanie w kulturze 2021" błyskawicznie ruszyłyśmy  i ruszyliśmy do działania.

Razem z koordynatorami i koordynatorkami  ze szkół podstawowych w Lipce,  Murzynowie Kościelnym, Niemczynie i Orzechowie, gdzie będą realizowane projekty oraz ich autorkami ( Natalią Adamczyk, Matyldą Górską, Joanną Marchewką i Olgą Stobiecką-Rozmiarek) wzięliśmy udział w warsztatach o "Współpracy w zespole projektowym" poprowadzonym przez znawczynię tematu Monikę Klonowską. Główną osią warsztatu było zagadnienie procesu grupowego oraz fazy, które mu towarzyszą, co w kontekście tworzenia zespołów edukacyjno-animacyjnych wydaje się bardzo ważne i wzmacniające.


Opis grafiki:

Na niebieskim tle narysowane białymi liniami dwie osoby o geometrycznych kształtach. twarze zwrócone w naszą stronę, z jednej strony trzymają się za dłonie, z drugiej ręce mają zwrócone do góry, ruch otwarcia. Jasnobrązowe linie tworzą łuki w tle. Na górze napis: Współdziałanie w kulturze 2021 oraz Bardzo Młoda Kultura: Wielkopolska! Na dole logotypy wszystkich zaangażowanych podmiotów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”.


Na zdjęciu widnieje 13 okienek aplikacji do wideokonferencji Zoom, a w każdym z poszczególnych okienek zaczynając od lewego górnego roku, znajdują się: AdriannaEwelina, Monika, Kasia, Alicja, Natalia, Rafał, Joanna, Andrzej, Basia, Olga, Matylda i Anita.