ZAMEK Culture Centre

OD POMYSŁU DO PROJEKTU. Szkolenie dla wnioskodawców zainteresowanych realizacją projektów mobilności kadry edukacji dorosłych finansowanych z programów Erasmus+ i PO WER (konkurs 2020)

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zaprasza na wydarzenie "Od pomysłu do projektu. Szkolenie dla wnioskodawców zainteresowanych realizacją projektów mobilności kadry edukacji dorosłych finansowanych z programów Erasmus+ i PO WER (konkurs 2020)", które odbędzie się        

12 grudnia w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu (ul. Św. Marcin 80/82) w g. 10.3015. 

 

Cele szkolenia:

_przedstawienie możliwości uzyskania dofinansowania w programie Erasmus+ Edukacja dorosłych;

_zaprezentowanie przykładów dotychczas realizowanych projektów;

_umożliwienie skonsultowania pomysłów na projekty w sektorze edukacja dorosłych.

 

W konkursie roku 2020 terminy składania wniosków na projekty programu Erasmus+ Edukacja dorosłych to: 

Akcja 1 | g. 12 5.02.2020 r.

Akcja 2 | g. 12 24.03.2020 r.

 

Szkolenie jest bezpłatne, organizatorzy nie zwracają kosztów podróży, ale zapewniają poczęstunek. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie

Formularza rejestracyjnego

PROGRAM

W pierwszej kolejności zapraszamy przedstawicieli instytucji kultury, które dotychczas nie uczestniczyły w Programie Erasmus+ w sektorze Edukacja dorosłych. Do udziału w szkoleniu zapraszamy maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji.

Będziemy wdzięczni za przesłanie  tego zaproszenia  innym  instytucjom, które  mogą  być zainteresowane  wzięciem  udziału w szkoleniu. Po więcej informacji na temat programu Erasmus+ Edukacja dorosłych zapraszamy na naszą stronę internetową: http://erasmusplus.org.pl/edukacja-doroslych/

    

Zachęcamy również, w ramach przygotowania do spotkania i inspiracji, do przejrzenia opisów przykładowych dofinansowanych projektów:

 https://epale.ec.europa.eu/pl/blog/pokazuj-mi-swiat-tato

 https://epale.ec.europa.eu/pl/blog/biblioteka-dobry-spoleczny-biznes-czego-powinnismy-uczyc-sie-od-szwedow

 

W przypadku pytań dotyczących spotkania oraz obu programów prosimy o kontakt          

z Zespołem PO WER (powerae@frse.org.pl, tel. 22 46 31 445) albo z Zespołem Erasmus+ Edukacja dorosłych (ae@erasmusplus.org.pl, tel. 22 46 31 231).

 

________________

Na błękitno-szarym tle grafiki umieszczono symbol żółtej żarówki. Wokół niej niby pierścień znajdują się dwie granatowe strzałki. W górnej części w białym pasku napisano czarną czcionką: Erasmus". Poniżej Od pomysłu do projektu". Na samym dole pochyloną szarą czcionką: Szkolenie dla wnioskodawców zainteresowanych realizacją projektów mobilności kadry edukacji dorosłych finansowanych z programów Erasmus+ i PO WER (konkurs 2020)”.