ZAMEK Culture Centre

(NIE)NOWE PUBLICZNOŚCI cz. 3. Co to jest „teatr reminiscencyjny” i czy może być on pomocny we włączaniu osób z problemami z pamięcią do życia wspólnotowego?

„(nie)nowe publiczności” cz. 3. Co to jest „teatr reminiscencyjny” i czy może być on pomocny we włączaniu osób z problemami z pamięcią do życia wspólnotowego? Dyskusja z Agnieszką i Beatą Żelwetro.


Co to jest „teatr reminiscencyjny” i czy może być on pomocny we włączaniu osób z problemami z pamięcią do życia wspólnotowego?
prowadzenie: Bartek Lis
g. 18 | Sala Prób, bilety: 2 zł (liczba miejsc ograniczona)

_________

Na zdjęciu przedstawionych jest pięć osób: cztery kobiety i jeden mężczyzna. Stoją wyprostowani, bokiem do fotografa, ujęci z profilu. Mają podniesione lewe dłonie — przystawiają je do czoła. Wyglądają, jakby osłaniali się od rażącego słońca. Patrzą daleko przed siebie — może wypatrują nowej publiczności? Są ubrani w letnie, wakacyjne ubiory — krótkie spodenki i koszulki z krótkimi rękawkami. Cała grafika jest w kolorze fioletowym. Obok w białym ściętym kole napisano: (nie)nowe publiczności — cykl spotkań.Buy ticket TICKET