ZAMEK Culture Centre

WARSZTAT / Nie "dla" a "z". Miejsce i rola publiczności w projektach

Warsztat o tym, jak budować relację z odbiorcami realizowanych przez nas działań, włączać ich do naszych aktywności i tworzyć trwałą wspólnotę. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, czym jest jakościowy rozwój publiczności, jak pracować z otoczeniem i, w którym momencie kończy się projekt? Warsztatowo spróbujemy naszkicować możliwe formy aktywizowania osób, do których skierowany jest nasz projekt.

Bartek Lis - socjolog, doktor nauk społecznych, badacz społeczny. Specjalista ds. projektów społecznych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu: m.in. koordynator programowy III NieKongresu Animatorów Kultury oraz autor projektu ZAMEK OTWARTY. Od 2015 roku współpracujący z Fundacją Impact Audience, w ramach której pracuje z instytucjami kultury nad budowaniem stałej relacji z publicznością. Od 2012 roku współpracownik Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” jako badacz, ewaluator i edukator. W latach 2012 – 2017 kurator projektów społecznych w Muzeum Współczesnym Wrocław.

Wydarzenie realizowane w ramach cyklu „Zamkowy Narzędziownik – szkolenia otwarte” organizowanego przez Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

KUP BILET
bilety24
_____________________________________

Projekt grafiki: Miło to widzieć Anna Kaźmierak
Grafika jest w przygaszonej, zielonej kolorystyce. Po jej lewej stronie znajduje się zielony napis na białym tle: ZAMKOWY NARZĘDZIOWNIK. Napis jest podzielony: ZAMKOWY NARZĘ - DZIOWNIK. Poniżej – w prawym dolnym rogu znajdują się chaotycznie porozrzucane przedmioty: młotek, spinacz, cyrkiel, klucz, linijka, pędzle, nożyczki. Przypominają one odręczne rysunki.