ZAMEK Culture Centre

Siła sieci! Budowanie publiczności przez mapowanie

Co zrobić by zaangażować uczestników i uczestniczki w nasze działania? W jaki sposób promować nasze wydarzenia poza tradycyjnymi kanałami? Jak budować publiczność naszych inicjatywach przez współpracę różnych podmiotów? Podczas warsztatów przyjrzymy się sposobom i własnym doświadczeniom budowania relacji dla, ale przede wszystkim, z odbiorcami naszych działań. Z kim budujemy relacje? Jak i kiedy to robimy? Co sprawia, że ludzie chcą się angażować w nasze działania i tworzyć społeczność?


Każdy z uczestników warsztatów zbuduje osobiste mapy relacji i zastanowi się jak je podtrzymywać i rozwijać w trakcie wspólnych działań. Poznamy inspirujące przykłady i stworzymy razem księgę dobrych praktyk i pomysłów w tym zakresie. Zastanowimy się w jaki sposób promować nasze wydarzenia poza tradycyjnymi kanałami medialnymi.


Rejestracja

Klauzula dot. przetwarzania danych osobowych

Marta Białek-Graczyk: Prezeska Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”. Socjolożka i dziennikarka; absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Laboratorium Reportażu Collegium Civitas. Autorka projektów społecznych i książek poświęconych animacji kultury i działaniom społecznym. Specjalistka ds. inkubacji innowacji społecznych. Jest tutorką innowatorów i grup międzypokoleniowych. Prowadzi szkolenia z zakresu tworzenia i zarządzania projektami społecznymi.Na kierunku "Sztuki społeczne" na Uniwersytecie Warszawskim prowadzi zajęcia dotyczące zarządzania projektami.

Kadry Kultury realizuje Wydział Kultury Miasta Poznania oraz Centrum Kultury ZAMEK w ramach Poznańskiego Programu Edukacji Kulturowej. Partnerem wydarzenia jest Barak Kultury